More Website Templates @ TemplateMonster.com - November 11, 2013!

O nas

Simply Floors przedstawia Państwu po prostu podłogi.

Moim celem było stworzenie miejsca w którym łatwo będzie można wybrać właśnie drewno na podłogę.

Długoletnie doświadczenie w branży drzewnej pozwoliło mi na zweryfikowanie bardzo szerokiej gamy produktów dostępnych na rynku.   Zdaję sobie sprawę jak uciążliwym zadaniem jest zakup podłogi drewnianej. Nie jesteśmy w stanie właściwie ocenić stosunku jakości do ceny, a każdy producent przekonuje nas do swojego wyrobu. Wielokrotnie przekonywałam się o słuszności powiedzenia, że kto tanio kupuje ten dwa razy płaci – nie zawsze tak musi być. Jest wiele firm oferujących wysokiej klasy deskę za przystępną cenę.

Dlatego współpracuje z polskim producentem, mało znanym na krajowym rynku, ponieważ  znaczą część swojej produkcji (ok. 20 tys m2) wysyła poza granice kraju. Stąd też niewiele tych podłóg wędruje na polskie salony.  Bardzo się cieszę, że pozytywnie rozpatrzono moją prośbę o współpracę. Należę do grona nielicznych osób w Polsce oferujących właśnie ich produkty.  Dzięki czemu SimplyFloors wychodzi Państwu z pomocą oferując podłogi na które bezkompromisowo może pozwolić sobie każdy.  Zdecydowałam się na wybór tylko kilku propozycji.

Z mojego punktu widzenia drewno wspaniale dekoruje domy,  mieszkania, restauracje itd.  Uzupełnieniem każdego wystroju są oczywiście dodatki, które nadają odpowiedni klimat.  Podłoga rusticalna wygląda wspaniale zarówno w nowoczesnych pomieszczeniach jak i świetnie sprawdza się w klasycznych lokalach.

Estetyka drewna jest ponadczasowa, a ciepło które daje surowiec jest niezastąpione !

„Najważniejsze, to robić w życiu to, co sprawia przyjemność…

Z pasją „ubieramy” wnętrza w podłogi drewaniane ! „

                                                                                                                                      Ania Pawlak